Stworzymy dla Ciebie profesjonalny portal, stronę WWW lub e-sklep


Siteor to doskonałe narzędzie do tworzenia stron WWW, portali oraz sklepów internetowych.

Twój pomysł w działający portal

Jeżeli potrzebujesz portalu szytego na miarę, dostosowanego do Twoich potrzeb - System Siteor wraz ze wsparciem naszego zespołu  jest doskonałym wyborem. 

Przykłady wdrożeń z cenami

Zamówienie wyceny systemu internetowego

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub bezpośredni kontakt.
 

Często zadawane pytania:

Czy jeżeli posiadam tylko grafikę i pomysł na portal - mogę liczyć na pomoc w realizacji 
Do tej pory utrzymywałem swój system na opensourcowym systemie CMS, czy mogę przenieść go na system Siteor 
Mój dotychczasowy CMS posiadał kilka ciekawych opcji, których nie posiada Siteor. Nie chiałbym z nich rezygnować. Czy da się dodać te opcje do systemu Siteor 
Czym jest system publikacji treści (CMS) 
Co oferuje Siteor w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań 
Kiedy warto przenieść się na system Siteor 

Sprawdza się w każdym szablonie

Plastyczność systemu Siteor sprawia, iż niezależnie jaką funkcję ma pełnić uruchomiony na nim portal, sprawdza się idealnie. Dostosowanie systemu Siteor do różnych wymagań jest szybkie i proste.

Grafika na najwyższym poziomie

Jeżeli chcesz, aby Twój portal nie wyglądał szablonowo, odróżniał się od innych w internecie - System Siteor jest idealnym rozwiązaniem.

Wiele modułów do podłączenia

Na systemie Siteor bazuje wiele portali o różnych profilach i wymaganiach. Zdobyte doświadczenia z powodzeniem wykorzystujemy przy budowaniu biznesów internetowych dla nowych klientów.

Co wchodzi w skład systemu Siteor tworzonego na zamówienie ?

Siteor składa się z wielu produktów, które mogą być dostarczone jako jeden zintegrowany system. Dostęp do wszystkich produktów/modułów dobywa się poprzez jedno logowanie oraz jest wspólna obsługa użytkowników, grup, uprawnień i ustawień systemowych.
Dzięki rozbiciu na produkty (moduły), klient może dowolnie ustalić funkcjonalności które chce włączyć do swojego rozwiązania.

Technologia

Praca z systemem Siteor odbywa się poprzez przeglądarkę internetową (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari, Opera). System jest instalowany na naszych serwerach ( lub serwerze u Klienta). Użytkownicy mogą korzystać z systemu z dowolnego komputera podłączonego do sieci bez konieczności instalowania żadnego oprogramowania.

Siteor może być również instalowany na dowolnym systemie operacyjnym (Linux, Windows, OS X) oraz korzystać z różnych baz danych SQL (Oracle, PostgreSQL, MySQL, MSSQL). 

Oprogramowanie jako usługa (SaaS)

W opcji SaaS Klient otrzymuje dostęp do systemu uruchomionego na naszych serwerach. Pobierana jest stała miesięczna opłata za korzystanie z systemu. Jest to opcja bardzo atrakcyjna cenowo jednak są tu większe ograniczenia na możliwości dostosowywania systemu do wymagań Klienta.