Możesz zlecić wykonanie dowolnej strony na Siteorze firmie zewnętrznej, która zajmie się grafiką, projektowaniem i uruchomieniem strony.
Skorzystaj z oferty przedstawionych niżej partnerów.

Integrownia

Programowanie / Procesy / Grafika / Design, Warszawa

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wdrożeniowym Siteor CMS. Tworzymy strony i sklepy internetowe. Wdrażamy proste i użyteczne aplikacje usprawniające pracę małych i średnich firm.

Skontaktuj się
 

Firma Vavatech Sp. z o. o.

Programowanie / Grafika / Design, Warszawa
Projekty od 20 000 zł lub od 150 zł/h

Firma Javatech udostępnia swoim klientom strony i portale internetowe oparte o Siteor CMS. Javatech wykonuję instalację systemu na serwerach klienta, integrację z istniejącymi systemami oraz dostosowuje do indywidualnych wymagań.

Skontaktuj się
 

Business Edge

Programowanie / Grafika / Design, Warszawa

Business Edge jest firmą doradczą działającą na styku sprzedaży, marketingu i nowych technologii. Naszym celem jest rozwój Twojego biznesu poprzez: generowanie sprzedaży, tworzenie nowych produktów oraz zdobywanie kontaktów sprzedażowych.

Skontaktuj się
 

Radgost

Programowanie / Grafika / Design, Warszawa
Projekty od 20 000 zł

Tworzymy proste i użyteczne aplikacje usprawniające pracę firm. Stworzyliśmy pakiet aplikacji Firmlet, które mają za zadanie ułatwić pracę małym i średnim przedsiębiorstwom

Skontaktuj się
 

Green Think - Serwisy Internetowe

Programowanie / Grafika, Warszawa
Projekty od 1000 zł lub od 80 zł/h

Firma GreenThink zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Specjalizujemy się w cięciu szablonów bądź podpinaniem gotowych szablonów

Skontaktuj się